DIGNITY - investiční uskupení firem | Administrátor reklamních systémů
57724
page-template-default,page,page-id-57724,page-child,parent-pageid-704,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Hledáme parťáka do našeho Tech-teamu (HTML, CSS, JS, DevTools, Support)

Zajímá tě, jak to funguje ve světě online reklamy? Zkratky jako HTML, CSS nebo JS ti nejsou úplně cizí? Nedělá ti problém komunikovat s významnými klienty? Tak čti dál, možná hledáme právě tebe!

 

Především hledáme někoho, kdo skvěle zapadne do našeho týmu mladých lidí!
Jestli máš chuť a odhodlání se učit novým věcem a práci v dynamickém online prostředí vidíš jako výzvu – už teď sbíráš body! Nebojíš se komunikovat s klienty a zvládneš hbitě vyřizovat jejich e-maily? Tvoje skóre se zvyšuje! Pokud máš navíc zkušenosti s DevTools, umíš základy HTML a CSS a v životě už jsi zakopnul i o JavaScript, právě jsi získal 10/10!

 

Co tě u nás čeká?

 

Práce v příjemném prostředí. Jsme mladý kolektiv a baví nás, co děláme. Prioritou jsou pro nás spokojení klienti. K tomu je potřeba včas odbavovat jejich požadavky a řešit technické problémy při výdeji našich reklamních kódů na webech klientů. To bude tvoje parketa! Máme propracovaný systém alertů, který ti pomůže včas odhalit, kde se daný problém vyskytl a tvojí misí pak bude co nejdříve přijít na jeho příčinu. (Většina bugů se nám podaří odhalit pomocí DevTools).

 

Naučíš se pracovat v různých reklamních systémech, a především v našem vlastním AdServeru, který je implementovaný na stránkách našich klientů. U nás se budeš dál rozvíjet! Naučíme tě spoustu různých věcí. A nudit se tu určitě nebudeš – tasky jsou poměrně pestré.

 

Jdeme s dobou. Snažíme se testovat nové technologie a hrát si s designem našich reklamních formátů. Tvoříme často zcela nové formáty, jejichž vizuál i chování budeš moci ovlivnit i ty. Dáme tak určitě prostor tvé kreativitě a dostaneš se přímo ke kódování. S tím se pojí další následný vývoj a testování, u kterého nesmíš chybět. Hledáme člověka, který se nebude bát přijít s novými nápady a tvořit tak společně s námi jedinečný produkt.

 

Těšit se můžeš na kolektiv zkušených kolegů a týmových hráčů, kteří tě nikdy nenechají tápat a vždycky ti rádi a ochotně se vším pomohou.

 

Co ti nabízíme?

 

 • Motivační finanční ohodnocení
 • Neformální pracovní prostředí
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Pracovní notebook
 • Příspěvek na jazykovou výuku a různá odborná školení
 • Sick-days, možnost občasného home-office
 • Práci na dobře dostupné adrese: Praha 5 – Anděl
 • Spolupráci na vývoji unikátních produktů pro český i zahraniční trh

 

PS: Máme Xbox a skvělý kávovar, který zvládne vše, na co si vzpomeneš!

 

Zaujali jsme tě? Stav se u nás na kafe a my ti ukážeme, jak to tu chodí. Třeba si u nás rovnou vybereš svůj stůl. 🙂

Pošlete nám svůj životopis

   

  Full-time

  Anděl Park, Radlická 14, Praha 5

  Živnostenský list