DIGNITY - investiční uskupení firem | Regionální balíček pro Prahu a střední Čechy od ARBOmedia měsíčně oslovuje přes 535 tisíc unikátních uživatelů
57507
post-template-default,single,single-post,postid-57507,single-format-standard,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Regionální balíček pro Prahu a střední Čechy od ARBOmedia měsíčně oslovuje přes 535 tisíc unikátních uživatelů

Regionální balíček od mediálního zastupitelství ARBOmedia, který cílí na čtenáře v Praze a středních Čechách, oslovuje stále více čtenářů. Online verze populárních regionálních periodik včetně Nasregion.cz, Nasepraha.cz, Prazskypatriot.cz a Ctidoma.cz měsíčně oslovuje už přes 535 000 reálných uživatelů měsíčně.

Nasregion.cz je internetová verze respektovaného měsíčníku Náš Region od vydavatelství A11 s.r.o., který je zdarma dostupný v jednotlivých částech Prahy a v oblasti středních Čech včetně Kladenska a Berounska. Nasregion.cz se zabývá se širokou škálou lokálních témat od společenského dění, přes sport a kulturu, až po dění na místních radnicích. Regionální balíček Prazskypatriot.cz, Ctidoma.cz, i60.cz, Nasepraha.cz a Nasregion.cz oslovuje přes 535 000 unikátních uživatelů každý měsíc.

„Regionální balíček pro Prahy a střední Čechy jsme vytvořili před několika týdny a jeho výkon předčil všechna naše očekávání. Jeho rozšíření o další projekty včetně Nasepraha.cz nebo i60.cz z něj činí ještě atraktivnější produkt pro všechny klienty ARBOmedia, což už v současnosti potvrzuje jejich zájem. Samozřejmě budeme v dalších týdnech a měsících s rozšiřováním obsahového i tematického zásahu regionálního balíčku pokračovat, abychom vytvořili ideální produkt,“ slibuje CEO ARBOmedia Petr Jaroš.

Informace o místním dění patří k nejdynamičtěji rostoucím segmentům zpravodajských webů. Díky rozšíření balíčku o Nasepraha.cz, i60.cz, Prazskypatriot.cz, Ctidoma.cz a Nasregion.cz má společnost ARBOmedia tento trend ideálně podchycený.

O TISCALI MEDIA, a.s.:

Skupina TISCALI MEDIA, a. s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují 5,7 milionu uživatelů. Kromě vlastního zpravodajství, komentářů a rozhovorů nabízí i specializované weby o vědě (Nedd.cz), videohrách (Games.cz), celebritách (Osobnosti.cz), financích (Našepeníze.cz) a filmech (Dokina.cz). Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnám.cz. Od roku 2014 patří do skupiny i společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších mediálních zastupitelství na českém trhu.

Kontakt pro média:

Aneta Bauerová
tel.: +420 722 580 193
e-mail: aneta.bauerova@tiscalimedia.cz
web: http://www.tiscalimedia.cz