DIGNITY - investiční uskupení firem | Games.cz redesignoval své webové stránky
58709
post-template-default,single,single-post,postid-58709,single-format-standard,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Games.cz redesignoval své webové stránky

Po téměř deseti letech přistupuje Games.cz k redesignu svých webových stránek.

Herně zpravodajský web GAMES.cz redesignoval své webové stránky. Cílem je nabídnout modernější vzhled a rychlejší načítání obsahu s důrazem na mobilní zařízení. Poslední úpravy webu proběhly v roce 2010. „Kompletní redesign vzhledu pro nás byl naprostou nutností, a to především v oblasti mobilního zobrazení. Celkově ale chceme dohnat současné trendy a posílit svou pozici na špičce české herní žurnalistiky. Kvalitní obsah potřebuje i odpovídající formu a věřím, že tu nyní máme,“ říká Aleš Smutný, šéfredaktor GAMES.cz.

„Hlavním požadavkem na nový vzhled a funkčnost bylo zatraktivnění poskytovaných informací a plnohodnotný a moderní vzhled na mobilech. Čtenář by se měl na stránce orientovat na první načtení a vědět, kde najde top obsah a kde každodenní zpravodajství. Jedním z dalších bodů redesignu bylo efektivnější umístění reklamy a souvisejícího obsahu. Video sekce, která se s příchodem Alžběty Trojanové posunula výrazně vpřed dostává na homepagi trvalé, náležitě exponované místo,“ dodává Aleš Smutný.

Podle dubnových dat průzkumu návštěvnosti NetMonitoru představovala měsíční návštěvnost GAMES.cz více než 300 000 reálných uživatelů. V kategorii gaming zpravodajství jde o druhý nejnavštěvovanější web českého internetu.

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. která web vlastní a provozuje před týdnem spustila web Profigamers.cz, který doplňuje obsahově GAMES.cz o zpravodajství z prostředí esportu.

O TISCALI MEDIA: 

TISCALI MEDIA, a.s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují více než 5,7 milionu uživatelů. Mezi projekty patří zpravodajský portál Tiscali.cz s aktualitami komentáři a rozhovory. Dále v portfoliu najdete specializovaný web o vědě Nedd.cz, největší a nejstarší web o počítačových hrách a videohrách Games.cz, web s největší databází celebrit a osobností Osobnosti.cz, ekonomicky a finančně zaměřený web Našepeníze.cz, web o filmech a filmovém průmyslu Dokina.cz, či úplnou novinku ze světa bojových sportů Fights.cz. Naší součástí jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové uložiště Úschovna.cz, databáze hudebních textů Karaoketexty.cz nebo srovnávač cen energií Srovnám.cz.

Od roku 2014 je naší součástí společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších mediálních zastupitelství na českém trhu, které v současné době obchodně zastupuje více než 80 webových projektů.