DIGNITY - investiční uskupení firem | Developer
57794
page-template-default,page,page-id-57794,page-child,parent-pageid-704,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Developer

Do našeho týmu hledáme další hlavu otevřenou a ruce šikovné, které baví, dle slov kolegů, „šťourat se v kódu“, „dělat od databáze až po frontend“, nebo „zvednout hozenou rukavici protivníka“. Pokud to přeložíme do jiného jazyka, tak by tě mělo bavit neustále zlepšovat, optimalizovat, debugovat a hledat nejvhodnější nástroje pro konkrétní úlohy. Tvoje práce bude mít reálný dopad na vývoj a úspěch produktu.

Co vlastně děláme?

Vývoj High-availability webových služeb pro reklamu. Rozšiřujeme a modifikujeme funkčnosti aplikací třetích stran. Neustále hledáme nové možnosti a pružně reagujeme na to, co trh přináší.

Co budeš dělat ty?

Makat na tom s námi. Analyzovat, navrhovat, implementovat, testovat, monitorovat a sledovat. Zároveň hledat a vybírat nové nástroje pro konkrétní úkoly a když holt nebudou, vyrábět vlastní. A to všechno na vlastním produktu – neskáčeme z jedné zakázky na druhou, ale věnujeme se jednomu cíli.

S čím pracujeme?

Linux, GIT, Python, Javascript, Nginx, Elastic Stack, Docker

Co budeš potřebovat?

Nějakou tu praxi u počítače, nejlépe zkušenosti od databáze, přes backend až po frontend. Angličtinu pro čtení dokumentace a hledání informací. Zvídavost a v neposlední řadě vůli pracovat v týmu. Pokud k tomu víš, že Doubleclick není jen dvojklik, Adsense není nějaký šestý smysl, bude to skvělé. A když tě nevylekají ani nové možnosti nebo technologie, máš vše, co u nás můžeš využít.

A co ti za to dáme?

 • Určitě peníze.
 • Zajímavý produkt a možnost být u jeho rozvoje.
 • Na tom, od kdy do kdy budeš pracovat, se dohodneme, a když tě přepadne nemoc, můžeš s ní v klidu bojovat doma. 
 • Stejně zapálené kolegy jako jsi ty.

Pošlete nám svůj životopis

   

  Full-time

  Za Ženskými domovy 3379/1, Praha 5

  Živnostenský list