DIGNITY - investiční uskupení firem | Python developer s přesahem do frontendu
59157
page-template-default,page,page-id-59157,page-child,parent-pageid-704,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Hledáme python developera s přesahem do frontendu

Pracujeme na interním projektu a začátek už máme zdárně za sebou! Teď už se budeme věnovat hlavně plnění požadavků našich klientů. Hledáme možnosti rozvoje, vhodné pro velké vydavatelství, a hlavně se rozhlížíme po novinkách, abychom byli vždy krok napřed. Není nás mnoho, tým je malý, snažíme se zkoušet nové technologie a stávající služby držet aktuální. Je to taková kolektivní činnost, kde máš poradní hlas i ty!

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu, který/která nám pomůže s vývojem a rozvojem administrace našeho reklamního systému.

Hledáme někoho se smyslem pro detail, někoho kdo umí věci dotáhnout do konce. Někoho, kdo se umí zeptat na věci, které mu nejsou jasné. Někoho, kdo umí kriticky myslet a dokáže říct, že daný požadavek je pitomost.

Na čem budeš pracovat?

Budeš pracovat na funkcích pro našeho admina. Jedná se o Python aplikaci ve frameworku Flask. Pro spojení s databází používáme SqlAlchemy a základní funkcionalitu GraphQL endpointu řeší Graphene. Frontend máme psaný ve Vue.js. Případně máme plno práce na komponentách, které přímo zajišťují core našeho ad serveru. Tyto části jsou psané v pythonu s frameworkem Falcon (asyncio).

Jak to u nás funguje?

Chceme, aby každý pracoval tak, jak mu nejvíce vyhovuje.

Vypracování úkolu u nás vypadá následovně:

 • Vybereš si úkol buď sám, nebo ti ho přiřadíme my v rámci pravidelného plánování.
 • Zanalyzuješ a vypracuješ ho, buď sám nebo s pomocí kolegů.
 • V GitLabu založíš merge request, CI ti zkontroluje code style, automaticky otestuje a společně se pobavíme nad tvým řešením v rámci code review
 • Po schválení se tvá práce nasadí do produkce jen kliknutím v GitLabu

Rádi kdykoliv s čímkoliv pomůžeme, poradíme, navedeme. A pokud budeš mít zájem o nějaké školení (ať už offline nebo formou online kurzů), stačí říct a zařídíme.

Když se ti něco nebude líbit, řekneš to buď rovnou nebo v rámci pravidelných retrospektiv. Výstupy z těchto schůzí ukládáme a hlavně věci řešíme.

Požadované technologie

Budeme rádi, pokud budeš umět základy Pythonu s všeobecné povědomí o architektuře webových aplikací. Vše ostatní je bonus. Oceníme, pokud budeš umět alespoň něco z následujícího seznamu:

 • Python – Falcon, Flask, SqlAlchemy, Graphene/Strawberry
 • GraphQL
 • Docker
 • Git, GitLab CI
 • Bash
 • RabbitMQ

Co nabízíme?

Kromě standardních věcí v podobě pracovního vybavení, ovoce a občerstvení do kanceláře (máme i firemní pípu:-), příjemného prostředí atd. nabízíme prostor pro osobní i profesní růst. Máme obrovskou výhodu, že s námi v kanceláři sedí několik opravdu šikovných lidí, kteří se rádi podělí o své zkušenosti jak s online marketingem, tak i samotným programováním. Naučíme tě, jak psát jednodušší a čitelnější kód, donutíme tě kód i testovat.

Nabízíme i určitou volnost a prostor pro organizaci vlastního času – vyhovuje ti pracovat brzy ráno nebo naopak až po obědě? Není problém. Rád bys prozkoumal nový framework, databázi nebo nějakou webovou službu? Jen do toho, počítej ale s tím, že budeme chtít také vědět o co jde (takže si pro zbytek týmu připravíš krátké povídání).

Pošlete nám svůj životopis

   

  Full-time

  Smíchov City, Za Ženskými domovy 3379/1, Praha 5

  Živnostenský list